Obecna kadencja

Obecna Kadencja Wydziałowej Rady Samorządu Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa:

Basia Kominek (barbara.kominekk@gmail.com) – 2 rok inż. – Automatyka i Robotyka
  • Przewodnicząca WRS MEiL
  • Delegat do Parlamentu SSPW
  • Delegat do Rady Wydziału
  • Delegat do Wydziałowej Komisji ds. Kształcenia
Projekty:
  • Airotour 2019
  • Wyjazd narciarski Melini 2019
  • Ankietyzacja



Michał Radziwonowicz (radziwonowiczm@gmail.com) – 2 rok inż. – Lotnictwo i Kosmonautyka
  • Delegat do Komisji Finansowo-Gospodarczej SSPW
  • Delegat do Wydziałowej Komisji Stypendialnej
  • Delegat do Rady Wydziału
Projekty:
  • Fanpage WRS MEiL PW
  • Wyjazd narciarski Melini 2019
  • Żeglarska Majówka 2019
  • Strzelnica



Natalia Mazurkiewicz (mazurkiewicznatalia0@gmail.com ) – 1 rok inż. – Lotnictwo i Kosmonautyka
  • Delegat do Wydziałowej Komisji Stypendialnej
  • Delegat do Komisji Socjalnej SSPW
Projekty:
  • Gadżety 2019



Agata Wardejn – 2 rok inż. – Lotnictwo i Kosmonautyka
  • Delegat do Komisji Zagranicznej SSPW
Projekty:
  • Gadżety 2019



Hubert Hektus (hubert.hektus@wp.pl) – 2 rok inż. – Automatyka i Robotyka
  • Delegat do Komisji Dydaktycznej SSPW
  • Delegat do Wydziałowej Komisji ds. Jakości Kształcenia
Projekty:
  • Strona internetowa WRS MEiL
  • Ankietyzacja
  • Airotour 2019



Karolina Gęca (karolinageca@gmail.com) – 1 rok inż. – Energetyka
  • Delegat do Wydziałowej Komisji Stypendialnej
Projekty:
  • Centralny Bal Połowinkowy 2019



Natalia Zalewska (nataliazalewska9802@gmail.com) – 2 rok inż. – Lotnictwo i Kosmonautyka
Projekty:
  • Kulturalny MEiLowiec



Magdalena Mącik (magda_macik@wp.pl ) – 1 rok inż. – Energetyka
  • Delegat do Komisji Kultury SSPW
Projekty:
  • Centralny Bal Połowinkowy 2019

 




Tunio Nguyen (tunio.nguyen@gmail.com) – 2 rok inż. – Lotnictwo i Kosmonautyka
  • Delegat do Komisji Informacji i Promocji SSPW
  • Delegat do Rady Wydziału
Projekty:
  • Bluzy 2018/2019
  • Wyjazd narciarski Melini 2019



Michał Konarski (Michal.konarski1997@gmail.com ) – 3 rok inż. – Energetyka
  • Delegat ds. kół naukowych
  • Delegat do Rady Wydziału



Maciek Dzieńkowski (m.dzienkowski@o2.pl– 2 rok inż. – Energetyka



Agnieszka Łagodzińska (aga.lagodzinska@gmail.com) – 1 rok inż. – Aerospace Engineering
  • Delegat do Komisji Sportu i Turystyki SSPW
Projekty:
  • Kręgle



Zuzia Rowińska (zrowinska98@gmail.com) – 2 rok inż. – Automatyka i Robotyka
  • Delegat do Parlamentu SSPW
  • Delegat do Rady Wydziału
Projekty:
  • Strona internetowa WRS MEiL
  • Kręgle

Sympatycy WRS MEiL:

Wojtek Korniak (wkorniaczek@gmail.com) – 1 rok inż. – Automatyka i Robotyka


Adam Furtak (adamfurtak26@gmail.com) – 1 rok inż. – Mechanika i Projektowanie Maszyn
  • Delegat do Wydziałowej Komisji Stypendialnej
Projekty:
  • Centralny Bal Połowinkowy 2019


Piotr Brzozowski (piotrwbrzozowski@gmail.com) – 1 rok inż. – Automatyka i Robotyka


Eryk Sędkowski (eryk.j.sd@gmail.com) – 1 rok inż. – Lotnictwo i Kosmonautyka


Jakub Jernaś (kubajernas@gmail.com) – 1 rok inż. – Lotnictwo i Kosmonautyka
Projekty:
  • Wigilia wydziałowa


Kamil Jankowski (kamiljankowski1999@gmail.com) – 1 rok inż. – Automatyka i Robotyka


Ula Piotrowska (upio1905@gmail.com) – 1 rok licencjackie – Szkoła Główna Handlowa