Składanie dokumentów – mapa

Jak trafić do pokoju 126 na składanie dokumentów?

Niebieska kropka to Instytut Techniki Cieplnej, natomiast czerwona kropka to ITLiMS – tutaj musisz trafić do pokoju 126, żeby złożyć papiery do rekrutacji.

Gdy trafisz przed budynek ITLiMSu udaj się na pierwsze piętro i skręć w prawo, kieruj się korytarzem prosto i po prawej stronie znajdziesz pokój 126.
Podążaj zgodnie z instrukcją na mapie, a bez problemu trafisz do celu 🙂

Rozliczenia z biblioteką

Drodzy studenci!

W imieniu zarówno Biblioteki Głównej Politechniki Warszawskiej jak i Biblioteki Wydziałowej Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa uprzejmie prosimy o zwrot wszystkich przetrzymanych książek możliwie jak najszybciej oraz oddawanie książek w terminie. W przeciwnym wypadku mogą zostać podjęte kroki prawne w celu zwrotu wypożyczonych książek i ściągnięciu należytego długu za przetrzymanie!
Prośba skierowana do obecnych studentów, jak również do absolwentów, którzy zwlekają z oddaniem książki do Bibliotek.

Wysokość stypendiów na PW

W piątek Rektor Janusz Walo podpisał wysokość świadczeń z Funduszu Pomocy Materialnej dla Studentów i Doktorantów.
Poniżej zamieszczamy skan tej decyzji.
document-page-001-1
Maciej Pisula
Wydziałowa Komisja Stypendialna

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami na MEiLu?

Do naszych uszu dotarły niezwykle smutne pogłoski. Zdajemy sobie sprawę, iż większość z Was czując silniejszą więź z MEiLem niż własną rodziną, polubienie i późniejsze śledzenie wszelkich poświęconych wydziałowi stron uważa za świętość.

Otrzymaliśmy jednak informacje, że pomimo “dania lajka” jakiejś witrynie zdarza się Wam nie widzieć wszystkich postów przez nią publikowanych. Musi być to niezwykle uciążliwe, lecz nie ma się czym martwić! Pokażemy Wam, jak możecie uporać się z tym problemem 🙂

Jako przykład weźmiemy fanpage WRS MEiLu. Nie każdy jest świadomy możliwości ustawienia priorytetu poszczególnych aktualności. A wystarczy jedno kliknięcie (no może dwa 😉 ) na wybranej przez Was stronie:

wrs-like

Jeśli to Wam nie wystarczy, możecie poprosić Facebooka o otrzymywanie powiadomień o wybranych aktywnościach tejże witryny:

wrs-like2

fanpage-like2

Wygodne, prawda 🙂 ?

Ps. Większość z Was zapewne spotkała się już z pokazanym wyżej fanpage’em. Komuś jednak mógł umknąć inny – założony przez nasze Panie z Dziekanatu 😀 . Polecamy śledzić go ze względu na znaczącą ilość wartościowych informacji:

https://www.facebook.com/Dziekanat-MEiL-156736714714233/?fref=ts

 

Sebastian Pecio

Czy wiesz czym różnią się te loga?

Zaczął się już nowy semestr i pilniejsi studenci pojawiają się na wykładach, na których slajdy czasem zaopatrzone są w logo wydziału. Ale czy na pewno? Dlaczego czasem pojawia się ten pierścień przy histerezie?
Otóż, w zależności od tego czy okręgu nie ma czy jest, śmigiełko jest symbolem Wydziału MEiL (na obrazku po lewej stronie) lub Wydziałowej Rady Samorządu MEiL (po prawej).

Przy okazji informujemy, że planujemy rozbudowę naszej strony o zakładkę ze złotymi tekstami naszych profesorów. Jeśli też zdarza Wam się zapisać na marginesie jakiś piękny cytat, który padł na wykładzie czy ćwiczeniach, zapraszamy do wysyłania ich w wiadomościach na nasz fanpage facebookowy 🙂

Maciej Pisula
weresu