Władze

Dziekan

Prof. dr hab. inż. Janusz Frączek

Sprawy pracownicze odwołania od decyzji dyrektorów, sprawy studenckie odwołania od decyzji prodziekanów, sprawy organizacyjne współpraca z dyrektorami Instytutów, współpraca z komisjami Rady Wydziału.

Godz. przyjęć: poniedziałek 15.00-16.00, piątek 14.00-15.00

dziekan@meil.pw.edu.pl
Prodziekan ds. ogólnych

Dr hab. inż. Artur Rusowicz, prof. PW

Podział na kierunki i specjalności, regulamin studiów, programy studiów, studia podyplomowe (pełnomocnik), studia w języku angielskim, badania naukowe i współpraca międzynarodowa, promocja Wydziału.

Godz. przyjęć: poniedziałek 11.00-12.00, czwartek 11.00-12.00

prodziekan@meil.pw.edu.pl
Prodziekan ds. dydaktycznych

Dr hab. inż. Maciej Jaworski, prof. PW

Rejestracja studentów, urlopy zdrowotne, okolicznościowe i losowe, plan zajęć dydaktycznych, organizacja sesji egzaminacyjnych, rejestracja dyplomantów, egzamin dyplomowy, bieżąca kontrola procesu dydaktycznego, odwołania od decyzji kierowników Zakładu w sprawach dydaktycznych, podział zajęć dydaktycznych na Instytuty, rekrutacja na studia II stopnia, studia indywidualne.

Godz. przyjęć: poniedziałek 14.00-16.00, czwartek 13.00-14.00
prodziekan-dydaktyka@meil.pw.edu.pl
Prodziekan ds. studenckich

Dr inż. Marta Poćwierz

Przydział opiekunów, sprawy socjalno-bytowe (stypendia, zasiłki losowe, domy akademickie), sprawy dyscyplinarne, opieka nad studenckimi kołami naukowymi, opieka nad biblioteką wydziałową i współpraca z Wydawnictwem PW, praktyki, rekrutacja na studia I stopnia.

Godz. przyjęć: poniedziałek 10.00-11.00, czwartek 13.00-14.00

prodziekan_studenci@meil.pw.edu.pl

Wysokość stypendiów na PW

W piątek Rektor Janusz Walo podpisał wysokość świadczeń z Funduszu Pomocy Materialnej dla Studentów i Doktorantów.
Poniżej zamieszczamy skan tej decyzji.
document-page-001-1
Maciej Pisula
Wydziałowa Komisja Stypendialna

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami na MEiLu?

Do naszych uszu dotarły niezwykle smutne pogłoski. Zdajemy sobie sprawę, iż większość z Was czując silniejszą więź z MEiLem niż własną rodziną, polubienie i późniejsze śledzenie wszelkich poświęconych wydziałowi stron uważa za świętość.

Otrzymaliśmy jednak informacje, że pomimo “dania lajka” jakiejś witrynie zdarza się Wam nie widzieć wszystkich postów przez nią publikowanych. Musi być to niezwykle uciążliwe, lecz nie ma się czym martwić! Pokażemy Wam, jak możecie uporać się z tym problemem 🙂

Jako przykład weźmiemy fanpage WRS MEiLu. Nie każdy jest świadomy możliwości ustawienia priorytetu poszczególnych aktualności. A wystarczy jedno kliknięcie (no może dwa 😉 ) na wybranej przez Was stronie:

wrs-like

Jeśli to Wam nie wystarczy, możecie poprosić Facebooka o otrzymywanie powiadomień o wybranych aktywnościach tejże witryny:

wrs-like2

fanpage-like2

Wygodne, prawda 🙂 ?

Ps. Większość z Was zapewne spotkała się już z pokazanym wyżej fanpage’em. Komuś jednak mógł umknąć inny – założony przez nasze Panie z Dziekanatu 😀 . Polecamy śledzić go ze względu na znaczącą ilość wartościowych informacji:

https://www.facebook.com/Dziekanat-MEiL-156736714714233/?fref=ts

 

Sebastian Pecio

Czy wiesz czym różnią się te loga?


Zaczął się już nowy semestr i pilniejsi studenci pojawiają się na wykładach, na których slajdy czasem zaopatrzone są w logo wydziału. Ale czy na pewno? Dlaczego czasem pojawia się ten pierścień przy histerezie?
Otóż, w zależności od tego czy okręgu nie ma czy jest, śmigiełko jest symbolem Wydziału MEiL (na obrazku po lewej stronie) lub Wydziałowej Rady Samorządu MEiL (po prawej).

Przy okazji informujemy, że planujemy rozbudowę naszej strony o zakładkę ze złotymi tekstami naszych profesorów. Jeśli też zdarza Wam się zapisać na marginesie jakiś piękny cytat, który padł na wykładzie czy ćwiczeniach, zapraszamy do wysyłania ich w wiadomościach na nasz fanpage facebookowy 🙂

Maciej Pisula
weresu